mobilná verzia stránok

 

 

Naša sieť supermarket, potraviny Fresh obchod slovensko obchodov má viac ako 800 prevádzok!
Meniny má:

Akcie a súťaže v predajniach obchodov FRESH

Ilustračný obrázok - sieť supermarketov a potravín FRESH Slovensko
Ilustračný obrázok - sieť supermarketov a potravín FRESH Slovensko
Ilustračný obrázok - sieť supermarketov a potravín FRESH Slovensko
Ilustračný obrázok - sieť supermarketov a potravín FRESH Slovensko

História

Čo platilo včera, dnes už nie

Asi dnes už nikoho neprekvapí informácia, že obchodníci, ktorí majú predajne v malých mestách či obciach, ale dokonca aj na sídliskách, to majú ťažké. Pôvodne krásna výhoda, mať obchodík s potravinami v centre usadlostí , v komunite ľudí, ktorých poznáte takmer po mene a viete už naspamäť , čo majú radi a čo prídu nakúpiť, mala svoje čaro do momentu , kým sa aj na Slovensku neusadili veľké nadnárodné spoločnosti. Moderné veľké supermarkety s priestrannými parkoviskami a atrakciami v podobe kín, lukratívneho programu pre verejnosť, ideálnym nákupom pod jednou strechou, detskými kútikmi, kaviarňami, barmi či dokonca kinom i ľadovými plochami spôsobili bezsenné noci majiteľom malých predajní s potravinami, zeleninou i drogeristickým sortimentom. Ani majitelia predajní vo vzdialenejších obciach neostali bez vrások, pretože „supermarketová kultúra“ vytvorila nový systém, tzv. týždenné nákupy, ktoré zaujali cez víkend aj obyvateľov z obcí.

Nový život malých predajní

Cesta záchrany pre malé predajne, ktoré sú nútené bojovať s veľkými supermarketmi, vedie cez sieť predajní akou je spoločnosť FRESH. Takáto sieť predajní v slovenskom maloobchode tvorí skutočne dôstojného protihráča veľkým sieťam supermarketov, pretože malej predajni poskytuje všetko to, čo jej v osamotení chýbalo. Vynikajúce ceny pre zákazníka, propagačné materiály a motivačné programy pre nakupujúcich. A nielen to. Získava aj dôležitý imidž a novú tvár FRESH, je súčasťou silnej značky, ktorú vďaka preverenej kvalite privítajú zákazníci.

Ako môžu takmer 5 rokov znamenať dospelosť

Skutočne značka FRESH má už takmer 5 rokov, vznikla presne v júli 2010. Zázemie a skúsenosti vedenia spoločnosti jej umožnili hneď od začiatku naštartovať silný kolos, ktorý si vytvoril dominantné postavenie, najprv na východe krajiny. Dnes má na východnom Slovensku 418 predajní v sieti, na strednom Slovensku 222 predajní a na západnom Slovensku 140. Tieto čísla však nie sú konečné, každý týždeň pribúdajú nové predajne.

Nič nás nezastaví

Za päť roky sa podarilo spoločnosti narásť v počte prevádzok a objemov predaja do rozmerov, ktoré mala sieť Bala v období svojho najväčšieho rozkvetu. V súčasnosti má 780 prevádzok na celom Slovensku, z toho 418 je na východe Slovenska, 222 v strede a 140 na západe Slovenska. FRESH dnes aktívne spolupracuje okrem veľkoobchodu Labaš aj s veľkoobchodnou spoločnosťou Libex (s vlastnou sieťou predajní Koruna) a veľkoobchodom Makos, ktorý má tiež predajne pod vlastnou značkou. Aj pri stále stúpajúcom počet prevádzok neustále pracujeme na zvýšení kvality predávaných tovarov z pohľadu ich dosahu na zdravie našich zákazníkov. Predovšetkým ide o privátne produkty, pribúdajú nám bio výrobky.

Ako sme našli farmu...

Existuje množstvo dôvodov prečo dnešná civilizácia cíti, že sa niečo prekročilo. Alebo, že je niečoho priveľa. Snáď sme (s)potrebovali priveľa... A nejako podvedome sa vraciame k hodnotám, ktoré sú overené, tradičné a dávajú viac zmysel. Možno aj lepšie zapadajú do novej renesancie hodnôt, ktorú nám upravuje svedomie.

Nech je toto zamyslenie akokoľvek všeobecné, dá sa z neho odraziť aj k nášmu jedálnemu lístku. Začíname si uvedomovať, že viac ako pod množstvom jedla prehnutý stôl potrebuje náš organizmus (ale aj naša duša) kvalitné, tradičné a zdravé potraviny. Sieť predajní FRESH už rok ponúka vo vy- braných predajniach farmárske produkty: ko- zie výrobky, parené výrobky, bryndzu, maslo, mlieko a iné z farmy spoločnosti Loišov dvor spol. s r.o. pri Košiciach. Podľa očakávania je o tieto potraviny, hlavne v meste, nevídaný záujem. Zatiaľ ich nájdete v 12 predajniach, štyri z nich v Košiciach zásobujú priamo farmári z Loišovho dvora a zákazníci tam nájdu chladničky s ich výrob- kami (Iskra, Šaca, Važec a Luník VII). Snahou siete FRESH, ale i Loišovho dvora, je túto ponuku rozšíriť aj do ďalších predajní. Keď sa naša trojčlenná skupina z redakcie Frešáčik rozhodla vyces- tovať na farmu, očakávali sme výjavy takmer ako z Benkových obrazov. Prekrásnu prírodu, stádo kôz a pastiera so psami.

Ak si myslíte, že sme našli niečo iné, sklamem Vás. V gýčovo krásnej obci, v údolí obklopenej lesmi, s názvom Baška sme našli viac ako 200 kôz a kozliatok s pastierom a jeho dvoma štvornohými spoločníkmi. O pár stoviek metrov sme sa po strmej ceste dostali priamo do sídla farmy. Tam sme doslova prepadli jej majiteľku, ktorá o našom príchode nevedela (stretnutie sme si dohodli so zaneprázdneným pánom Loišom, nestihol ju ani informovať). Previedla nás prevádzkou, v ktorej 4 zamestnankyne balili produkty určené na predaj do FRESHu. Budovou sa niesla vôňa vynikajúceho syra a my sme z rozľahlej farmy odchádzali nabalení vzorkami výrobkov. Mimochodom po nafotení sa rozchytali ako lístky na koncert Bruna Marsa. Na záver musím skonštatovať, že spokojní sme boli nielen my z ochutnávky prvotried- nych farmárskych výrobkov. Priestor dostal zdravý a tradičný výrobok, ktorý podporuje ambíciu siete FRESH ponúkať kvalitné produkty. Zároveň je podporovaný aj región, v ktorom žijeme a na ktorom nám predsa záleží. A navyše je spokojný aj zákazník, vychutnávajúci si skutočne naturálny farmársky výrobok, ktorý ale napĺňa prísne požiadavky kontrolných kompe- tentných štátnych orgánov.

Bezlepkové výrobky

Bezlaktozove výrobky
Bezlaktozove výrobky - Pečivo Bezlaktozove výrobky - Ostatné

Bezlaktózové výrobky

Bezlaktózové výrobky

Karta FRESH

Karta FRESH

Prevádzky obchodov FRESH

sieť supermarketov fresh na západnom slovensku sieť fresh supermarketov na strednom slovensku sieť predajní supermarketov fresh na východnom slovensku

Obchod FRESH na facebooku

Platnosť aktuálneho letáku:
Aktuálna ackia sietí potravín FRESH supermarket

Zasmejte sa:

Počasie:

In-počasie Meteoinfo
 
Kontaktujte nás Radi Vám odpovieme na Vaše otázky v pracovných hodinách od 08:00 - 16:00 v pondelok až piatok.

055/ 698 63 71

Potraviny FRESH s.r.o., Textilná č. 1, 04012 Košice
e-mail: fresh@freshobchod.sk
Kľúčové slová
supermarket fresh slovensko potraviny veľkoobchod potravín sieť supermarketov pracovné príležitosti bio výrobky akcie
Počítadlo návštev